Skip to content

دانشگاه گالاتاسارای | Galatasaray University

مدرک این دانشگاه مورد تایید کشورهای زیر می باشد

اروپا و آمریکا

نوع دانشگاه

خصوصی با بورسیه

شهر

استانبول

سال تاسیس

1992

معرفی دانشگاه گالاتاسارای 

دانشگاه گالاتاسارای (Galatasaray Üniversites) از دانشگاه های خصوصی و مطرح کشور ترکیه میباشد، که در شهر استانبول قرار دارد. مکان دقیق این دانشگاه در محله اورتاکوی است، که از منطقه های شیک استانبول بوده و در قسمت اروپایی این شهر قرار دارد. واقع شدن در بخش ساحلی اورتاکوی زیبایی دوچندانی به این دانشگاه بخشیده، به طور کلی محیط دانشگاه از ساختمان هایی زیبا و مجلل تشکیل شده که تعداد زیادی رستوران، فروشگاه و گالری های هنری در اطراف آن دیده می شود. 

دانشگاه گالاتاسارای دارای فرهنگ دانشگاهی منحصر به فردیست، که با سایر دانشگاه های ترکیه تفاوت دارد. مبنای اصلی این سیستم فرهنگی، امتیاز مهمی به تعاملات حقوقی با کشور فرانسه می دهد. در واقع، فلسفه وجودی دانشگاه گالاتاسارای بر اساس قرارداد بین المللی میباشد که بین دو کشور ترکیه و فرانسه بسته شد؛ و موجب افتتاح این دانشگاه گردید. 

در تاریخچه دانشگاه گالاتاسارای آمده که این دانشگاه در سال 1992 طی قراردادی که بین رئیس جمهور وقت ترکیه و فرانسه در دبیرستان گالاتاسارای به امضا رسید، تاسیس شد. برعکس دیگر دانشگاه های ترکیه که زبان رسمی آن ها اکثرا ترکی و انگلیسی می باشد، علاوه بر این دو زبان؛ زبان فرانسوی هم جز زبان های رسمی این دانشگاه است. 

شش درصد از ترکیب جمعیتی دانشگاه گالاتاسارای را دانشجویان بین المللی تشکیل میدهند. ظرفیت پذیرش اتباع خارجی در این دانشگاه سالانه حدود 200 دانشجو میباشد. این دانشگاه دارای دوره های آموزشی یک ساله زبان است، که گذراندن این دوره ها برای دانشجویان خارجی الزامیست. علاوه بر این که دانشجویان دانشگاه گالاتاسارای باید به زبان فرانسه تسلط داشته باشند؛ تسلط به زبان انگلیسی هم به عنوان زبان خارجی دوم الزامیست. همچنین دانشجویان میتوانند در طول تحصیل، دوره های یادگیری زبان سوم هم را دنبال کنند؛ که بنا به انتخابشان می تواند زبان هایی از قبیل اسپانیایی و یا آلمانی باشد.

دانشگاه گالاتاسارای با دیگر دانشگاه های استانبول ترکیه مانند دانشگاه روملی و دانشگاه جراح پاشا در رقابت است. این دانشگاه قصد دارد در چند سال آینده رتبه خود را ارتقا دهد، تا جز 20 دانشگاه برتر ترکیه شود. دانشگاه گالاتاسارای برای محقق کردن این هدف برنامه آموزشی جدیدی را از سال 2020 تدوین کرد، که در آن به فرایندهای آموزشی و پژوهشی خود بودجه کلانی اختصاص داد. 

galatasaray university nebulaakademi
دانشگاه گالاتاسارای – نبولا آکادمی

اطلاعات دانشگاه گالاتاسارای ترکیه در یک نگاه

نام کامل دانشگاه: دانشگاه گالاتاسارای (Galatasaray University)
رنک جهانی: 3567
رنک کشوری: 71
زبان های رسمی: ترکی، فرانسوی، انگلیسی
تعداد دانشجویان: 2600
تعداد اساتید: 230 

تعداد دانشکده ها: 5
تعداد موسسات آموزشی: 2 

تعداد مدارس: 1 

نوع دانشگاه: خصوصی
وبسایت رسمی: www.gsu.edu.tr/en 

معرفی دانشکده های دانشگاه گالاتاسارای 

در اینجا پنج دانشکده دانشگاه گالاتاسارای را خدمت شما معرفی کرده ایم. 

 1. دانشکده حقوق: دانشگاه گالاتاسارای با رتبه ای تک رقمی از بهترین دانشکده های حقوق در ترکیه میباشد، به طوری که اکثر وکلا و حقوقدانان مطرح ترکیه از این دانشکده فارغ التحصیل می شوند. اگر قصد دارید در رشته حقوق تحصیل کنید، قطعا باید این دانشکده را جز اولویت های خو در نظر بگیرید.
 2. دانشکده علوم و هنر: این دانشکده دارای رشته های زبانشناسی تطبیقی ​​و زبانهای کاربردی، ریاضیات، فلسفه و جامعه شناسی است.
 3. دانشکده ارتباطات: در این دانشکده، رشته های مرتبط با فناوری ارتباطات تدریس میشود.
 4. دانشکده اقتصاد و علوم اداری: رشته های اقتصاد، مدیریت کسب و کار، روابط بین المللی، علوم سیاسی، از جمله رشته هایی هستند که در این دانشکده تدریس می شوند. 
 5. دانشکده فنی و مهندسی، مهندسی رایانه، مهندسی صنایع، در این دانشکده تدریس می شود. 
galatasaray university yard2 nebulaakademi
دانشگاه گالاتاسارای – نبولا آکادمی

لیست مراکز تحقیقاتی و پژوهشی دانشگاه گالاتاسارای 

 • مرکز تحقیقات مدیریت و برنامه ریزی
 • مرکز تحقیقاتی احکام کیفری و جرم شناسی
 • مرکز تحقیقات راهبردی و استراتژیک
 • مرکز تحقیقاتی اصلاحات و توسعه کلان 
 • مرکز تحقیقاتی و اسناد اروپا
 • مرکز تحقیقاتی و کاربردهای نوین رسانه MEDIAR
 • مرکز تحقیقات اقتصادی اروپا GIAM 

معرفی رشته های مهم دانشگاه گالاتاسارای 

رشته حقوق یکی از بهترین رشته ها برای تحصیل در دانشگاه گالاتاسارای می باشد، به طوری که هر سال دانشکده حقوق این دانشگاه رتبه یک کشوری را از آن خود میکند. شما در سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری میتوانید در این رشته 

تحصیل کنید. 

رشته مهندسی دانشگاه گالاتاسارای دوره ای 4 ساله میباشد، که از دیگر رشته های پرطرفدار این دانشگاه است. در این رشته به دانشجویان مهارت های مهندسی کردن مسائل و حل مساله آموزش داده میشود. در صورت کسب نمرات بالا به آسانی بعد از فارغ التحصیلی دانشجویان میتوانند در شرکت های ترکیه تقاضای کار داده و به سرعت مشغول کار شوند. 

رشته مدیریت از دیگر رشته های خوب دانشگاه گالاتاسارای است. شما با تحصیل در این رشته می توانید مهارت های رهبری، فروش و برنامه ریزی خود را ارتقا بدهید. همچنین با تحصیل در این رشته، مهارت های لازم برای ایجاد کسب و کار های کوچک و بزرگ و شیوه های نوین مدیریت را می آموزید. 

رشته مهندسی کامپیوتر با توجه به پیشرفت سریع فناوری جزو رشته هایی میباشد که بازار کار بالایی را به خود اختصاص داده، در آگهی های استخدام ترکیه متخصص کامپیوتر جز پر تقاضا ترین شغل ها است. با تحصیل این رشته در دانشگاه گالاتاسرای میتوانید مهارت ها و تخصص های مهمی مثل کد نویسی، اینترنت اشیا، شبکه و… را یاد بگیرید. 

رشته علوم سیاسی، از رشته هایی میباشد که در دانشگاه گالاتاسارای جزو رشته های محبوب دانشجویان به شمار می رود. دلیل آن نیز این است که دانشگاه گالاتاسارای از دانشگاه های پیشرو ترکیه در زمینه آموزش علوم سیاسی میباشد. سیاستمداران معروف متعددی از این دانشگاه فارغ التحصیل شده اند.

در پایین لیست رشته های دیگری را که می توانید در گالاتاسارای تحصیل کنید، برای شما قرار داده ایم.

 • رشته های هنر و علوم
 • علوم بازرگانی و اجتماعی
 • زبان و مطالعات فرهنگی
 • علوم پزشکی
 • علوم مهندسی
 • علوم پایه و کشاورزی
 • مدیریت
 • اقتصاد
 • جامعه شناسی
 • علوم سیاسی
 • مهندسی کامپیوتر
 • حقوق
 • بازاریابی
 • زبان شناسی تطبیقی
 • زبان های کاربردی
 • ریاضیات
 • فلسفه
 • رسانه و ارتباطات
 • مطالعات استراتژیک منطقه ای
 • جامعه شناختی
 • مدیریت بازرگانی و بازاریابی لجستیک

نحوه گرفتن پذیرش دانشگاه گالاتاسرای 

برای گرفتن پذیرش در مقطع کارشناسی؛ متقاضیان باید مدارک خود از قبیل کپی مدرک دیپلم، پاسپورت بین المللی معتبر، عکس پرسنلی با تصویر زمینه مناسب، ریزنمرات دوره دیپلم و پیش دانشگاهی و اسکن ویزای تحصیلی را به همراه ترجمه مدارک خود به زبان ترکی برای دانشگاه گالاتاسارای ارسال کنند. 

برای متقاضیان تحصیل در مقطع کارشناسی دانشجویان باید در آزمون ست (SAT) شرکت کرده و حداقل نمره قبولی را کسب نمایند. 

برای تحصیل در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری نیز باید مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد، ریزنمرات تمام دوره‌های قبل، نمره تافل یا آیلتس، توصیه نامه، انگیزه نامه، رزومه تحصیلی (CV)، اسکن پاسپورت معتبر، چند عدد عکس پرسنلی، مقالات و سابقه پژوهشی خود را همراه با ترجمه ترکی این مدارک برای دانشگاه ارسال کنند. 

علاوه بر آزمون SAT متقاضیان باید در دو آزمون GMAT و GRE هم حداقل نمره قبولی را کسب کنند، تا بتوانند در دانشگاه گالاتاسارای شرکت کنند. 

از بین هزاران دانشجویی که متقاضی تحصیل در دانشگاه گالاتاسارای ترکیه می شوند؛ ظرفیت پذیرش برای دانشجویان بین الملل 6 درصد، برای دانشجویان آزاد 44 درصد بوده و بقیه ظرفیت پذیرش این دانشگاه به دانشجویان معمولی اختصاص دارد. 

تحصیل در ترکیه می تواند امری پیچیده باشد. اشتباه در تصمیم گیری و یا ارسال مدارک ممکن است به قیمت از دست دادن امکان تحصیل در رشته مورد علاقه تان تمام شود. به همین خاطر به شما پیشنهاد میکنیم تا با استفاده از خدمات مشاوره تخصصی، ضریب اشتباه خود را به حداقل برسانید. نبولا آکادمی در کنار شماست تا با ارائه خدمات آموزشی و مشاوره ای خود به شما برای تحصیل در بهترین دانشگاه های ترکیه کمک کند. 

بورسیه دانشگاه گالاتاسارای 

دانشگاه گالاتاسارای به دانشجویان خود بورس تحصیلی اعطا می کند، که اکثر این دانشجویان از بین المپیادی ها و رتبه های برتر هستند. این دانشجویان ممتاز میتوانند با اخذ بورسیه در ترکیه به صورت رایگان تحصیل کنند. همچنین یک طرح بورسیه دیگر دانشگاه گالاتاسارای به دانشجویان عادی اختصاص داده شده که هزینه تحصیل آنها را تا از 20 تا 80 درصد (با توجه به سوابق تحصیلی دانشجو) پایین می آورد. 

دانشگاه گالاتاسارای آزمون های ویژه ای برای اعطای بورسیه به متقاضیان در نظر گرفته و دانشجویانی که خواهان گرفتن بورسیه هستند باید در این آزمون حداقل امتیاز 3.5 را از 4 بدست آورند. برای تقاضای این بورسیه به دانشجویان فرصت داده میشود که از اول اکتبر تا شانزدهم همان ماه درخواست خود را به دانشگاه ارسال کنند.

متقاضیان بورسیه تحصیلی دانشگاه گالاتاسرای میتوانند با درست کردن CV برای خود و ارائه معدل بالای تحصیلی، نوشتن انگیزه نامه، توصیه نامه از طرف اساتید معتبر و سوابق پژوهشی خود از جمله مقالات چاپ شده، کتاب تالیفی، سخنرانی و … شانسشان را برای گرفتن بورسیه بالا ببرند. 

برای کسب اطلاعات کامل درباره اخذ بورسیه تحصیلی در ترکیه پیشنهاد میکنیم این مقاله را نیز مطالعه کنید. 

میزان شهریه دانشگاه گالاتاسارای 

شهریه های دانشگاه گالاتاسارای در مقایسه با دیگر دانشگاه های خصوصی ترکیه بسیار ارزان می باشد، زیرا بیشتر تمرکز دانشگاه به بر روی کیفیت آموزشی بالا است. میزان شهریه های این دانشگاه متغیر بوده و به طور میانگین از 400 دلار تا 4000 نسبت به شرایط دانشجو و رشته تحصیلی متفاوت میباشد. در اینجا شهریه رشته هایی که دارای تقاضای بالایی هستند را خدمت شما معرفی کرده ایم.

شهریه تحصیل در رشته حقوق دانشگاه گالاتاسارای که از بهترین رشته های این دانشگاه می باشد سالانه 2500 تا 3000 لیر در نظر گرفته شده است. 

شهریه رشته های مرتبط با مدیریت و علوم اقتصادی که در دانشکده اقتصاد دانشگاه گالاتاسارای تدریس میشود سالانه 2000 تا 2500 لیر میباشد. 

رشته های مرتبط با علوم ارتباطی در دانشگاه گالاتاسارای شهریه شان 1000 تا 2000 لیتر هست. 

رشته های مرتبط با هنر و ادبیات نیز میزان شهریه ای که برایشان در نظر گرفته شده، 1500 تا 2500 لیر در سال میباشد. 

هر چقدر رشته ها دارای واحد های عملی بیشتری باشند میزان شهریه آن ها نیز افزایش میابد. همچنین رشته هایی که رقابتی و پر تقاضا نیز از جمله رشته هایی هستند که شمال شهریه های بالا میشوند. 

دانشگاه گالاتاسارای سالانه تخفیفات ویژه ای را در پرداخت شهریه برای دانشجویان سخت کوش و ممتاز خود در نظر میگیرد، که بعضا میزان شهریه آن ها را تا 60 درصد کاهش میدهد. 

علاوه بر شهریه تحصیلی متقاضیان باید هزینه های زندگی در شهر استانبول را که حدود 300 تا 700 دلار می باشد، در نظر بگیرند. 

برای  دوره زبان های خارجی یک ساله دانشگاه نیز شهریه جداگانه ای اخذ می شود، که میزان آن 900 تا 1500 دلار در نظر گرفته شده است. 

امکانات دانشگاه گالاتاسارای 

اگر امکانات رفاهی و آموزشی از اولویت های شماست، دانشگاه گالاتاسارای از جمله دانشگاه هایی است؛ که از این نظر جز یک دانشگاه کامل حساب میشود. به طوری که توانسته تمام نیاز دانشجویان خود را چه در محیط دانشگاهی و چه خارج از محیط دانشگاه برطرف کند.

امکانات خوابگاهی دانشگاه گالاتاسارای باعث شده دانشجویان این دانشگاه مشکل اسکان نداشته باشند. خوابگاه های این دانشگاه دارای فضایی زیبا و دانشجویی هستند، ظرفیت هر اتاق این خوابگاه ها 3 تا 4 نفر تخمین زده میشود. در تمام بخش های این خوابگاه ها اینترنت پر سرعت رایگان برای استفاده در دسترس میباشد. این مجموعه خوابگاهی امکاناتی مثل خشکشویی و رختشویخانه دارد که این امکانات کاملا رایگان در اختیار دانشجویان گذاشته شده است. 

دانشگاه گالاتاسارای دارای دفتر مشاوره ای میباشد که برای دانشجویان خود برنامه شغلی تنظیم کرده و آنها را در امور تحصیلی راهنمایی میکند. 

موقعیت مکانی دانشگاه گالاتاسارای به شکلی است که امکان رفت و آمد و دسترسی آسان را به تمام نقاط شهر فراهم میکند. مسیر این دانشگاه دارای خط ویژه ای می باشد، که تاکسی های اختصاصی و سرویس های اتوبوس به طور بیست و چهار ساعته در آن فعال هستند. علاوه بر این، دانشجویان از امکانات مترو نیز میتوانند برای جابه جایی خود استفاده کنند.

از دیگر امکانات بیشمار و کم نظیری که در دانشگاه گالاتاسارای وجود دارند می توان به موارد زیر اشاره کرد 

 • کلاس های هوشمند برای همه رشته‌ها
 • آزمایشگاه ها و کارگاه‌های مجهز در تمام دانشکده‌ها
 • سالن های غذاخوری و کافه تریا در همه بخش های اصلی
 • فروشگاه های خرید
 • کتابخانه بزرگ با هزاران نسخه چاپی و الکترونیکی که از منابع به روز هستند
 • انجمن ها و کلوپ های دانشجویی متعدد 
 • چندین سالن همایش، سمینار و سالن مطالعه 
 • بخش آمفی تئاتر و هنر های زیبا
 • بانک و سیستم های ATM متعدد
 • محوطه فضای سبز، پارک اختصاصی و بوستان‌های زیبا 
 • استادیوم ورزشی و باشگاه های ورزشی مختلف 
 • زمین تنیس، اسکی و پینگ پنگ 
galatasaray university library nebulaakademi
دانشگاه گالاتاسارای – نبولا آکادمی

طرح اراسموس دانشگاه گالاتاسرای 

این طرح یک دوره انتقال دانشجویی کوتاه مدت میباشد، که به دانشجویان دانشگاه گالاتاسارای اجازه می دهد، برای تحصیل مدتی را در دانشگاه های اروپایی بگذرانند. به خاطر تعاملات زیادی که این دانشگاه با فرانسه دارد، اکثر دانشجویان این دانشگاه که متقاضی طرح اراسموس هستند به فرانسه فرسته میشوند. لازم به ذکر است که بیشتر دانشجویان اروپایی این دانشگاه را نیز فرانسوی ها تشکیل میدهند.

سالانه حدود 200 دانشجو از این طریق برای تحصیل به اروپا فرستاده میشوند و حدود 200 دانشجو نیز برای تحصیل از کشور های اروپایی به دانشگاه گالاتاسارای می آیند. همه دانشجویان این دانشگاه می توانند با تکمیل فرم طرح اراسموس و ارسال آن به شورای تحصیلات این دانشگاه، از این طرح مفید استفاده کنند. 

مزایای تحصیل در دانشگاه گالاتاسارای 

 • مدارک دانشگاهی گالاتاسارای در کشور های اروپایی و آمریکایی معتبر میباشد. 
 • به خاطر نزدیک بودن به ایران مشکل رفت و آمد نخواهید داشت. 
 • هزینه تحصیل در دانشگاه گالاتاسارای نسبت به دانشگاه های دیگر بسیار مناسب است. 
 • دانشگاه گالاتاسارای به دانشجویان ورودی خود خدمات مشاوره ای رایگان جهت تحصیل و برنامه ریزی شغلی ارائه میدهد. 
 • دانشگاه گالاتاسارای برای دانشجویان ممتاز خود امکان تحصیل رایگان را فراهم میکند. 
 • به خاطر تبادلات فرهنگی و روابط دانشگاه گالاتاسارای با موسسات آموزشی فرانسوی دانشجویان این دانشگاه می توانند برای ادامه تحصیل در کشور فرانسه اقدام کنند و ویزای تحصیلی بگیرند. 
دانشگاه گالاتاسارای
دانشگاه گالاتاسارای – نبولا آکادمی

سیستم آموزشی دانشگاه گالاتاسارای 

سیستم آموزشی ترکیه در طی چند دهه گذشته بسیار توسعه یافته و تغییرات شگرفی کرده، دانشگاه های این کشور نیز از این قاعده مستثنی نبوده اند. از جمله دانشگاه هایی که متد های مدرن را در سیستم آموزشی خود پیاده می کنند، می توان به دانشگاه گالاتاسارای اشاره کرد. 

در دانشگاه گالاتاسارای دانشجویان یاد می گیرند که با ذهنی باز به مسائل بنگرند، و مهارتهایی را آموزش می بینند که بتوانند در زندگی واقعی خود از آن ها استفاده کنند. به عنوان مثال به دانشجویان رشته مدیریت دانشگاه گالاتاسارای علاوه بر تئوری های جدید مدیریت؛ یاد داده میشو که بتوانند در عمل یک کسب و کار را ایجاد و آن را مدیریت کنند. 

درواقع دانشگاه گالاتاسارای از دانشگاه های نسل جدیدی محسوب میشود که علاوه بر آموزش تئوریک، تاکید زیادی برای آموزش مهارت علمی و عملی دارد که در کنار اساتید برجسته اش این امر مهم را محقق می کند. 

ماموریت و چشم انداز دانشگاه گالاتاسارای ترکیه 

ماموریتی که دانشگاه گالاتاسارای برای خور خود تدوین کرده عبارت است از کمک به پیشرفت ملی و جامعه بین الملل با پرورش دانشجویانی پرشگر و کارآفرین که برای ساختن جهانی بهتر در تلاش هستند. 

چشم انداز دانشگاه گالاتاسارای تبدیل شدن به دانشگاهی معتبر بر اساس علم روز، ابتکار، مسئولیت اجتماعی و همکاری های بین المللی است، تا فارغ التحصیلانش برای ایفای نقش سازنده در آینده بشریت حرفی برای گفتن داشته باشند. 

ارزش های اساسی دانشگاه گالاتاسارای 

 • شفافیت و آزادی اطلاعات،
 • روح به اشتراک گذاری دانش،
 • کمال گرایی،
 • مشارکت در پیشرفت جامعه،
 • افزایش ظرفیت علمی،
 • آزادی های آکادمیک،
 • احترام به تنوع و حقوق همه انسان ها،
 • حساسیت اجتماعی و محیطی 

سوالات متداول 

آیا دانشجویان می توانند در حین تحصیل در دانشگاه گالاتاسارای همزمان با تحصیل کار هم بکنند؟ 

دانشجویان متقاضی می توانند پس از گرفتن تاییدیه اشتغال دانشجویی از دانشگاه گالاتاسارای از وزارت کار کشور ترکیه مجوز کار گرفته و مشغول به کار شوند. 

سطح علمی دانشگاه گالاتاسارای ترکیه از چه قرار میباشد؟
دانشگاه گالاتاسارای از جمله دانشگاه های کشور ترکیه به حساب می آید، که رتبه کشوری آن دو رقمی بوده و دارای سطح علمی بسیار خوبی است. 

دانشجویانی که نمره آن ها برای گرفتن بورسیه این دانشگاه پایین است، چگونه میتوانند با هزینه کم در این دانشگاه ثبت نام کنند؟
علاوه بر طرح های بورسیه ای برای دانشجویان ممتاز، دانشگاه گالاتاسارای برای دانشجویان معمولی خود هم طرح های تخفیفی ویژه ای در نظر گرفته است. برای کسب اطلاعات کامل درباره این طرح های تخفیفی میتوانید با همکاران ما در نبولا آکادمی تماس بگیرید. 

چه مدرک زبانی برای تحصیل در دانشگاه گالاتاسارای ترکیه نیاز میباشد؟ 

دانشگاه گالاتاسارای دارای سه زبان رسمی بوده، اما اکثر رشته هایی که در این دانشگاه تدریس می شو به زبان ترکی صورت میگیرد. 

آیا رشته پزشکی در دانشگاه گالاتاسارای ترکیه تدریس می شود؟ 

خیر، دانشگاه گالاتاسارای دارای دانشکده پزشکی نیست. متقاضیان تحصیل در این دانشگاه می توانند در رشته های مرتبط با علوم مهندسی، حقوق ارتباطات، علوم سیاسی در این دانشگاه تحصیل کنند. 

به صورت کلی آیا تحصیل در این دانشگاه را برای متقاضیان ایرانی پیشنهاد میکنید؟
دانشگاه گالاتاسارای ترکیه از دانشگاه های بسیار خوب شهر استانبول می باشد. اگر علاقمند به تحصیل در رشته هایی غیر از پزشکی هستید میتوانید از مزایای تحصیل در این دانشگاه بهره مند شوید. 

0
رتبه جهانی
0
رتبه کشوری

تماس با نبولا

برای دریافت مشاوره تحصیلی در ترکیه، فرم زیر را تکمیل کنید

فرم سینگل بلاگ

تماس با دانشگاه

ایمیل: [email protected]
شماره تماس: 902122274480

آزمون YÖS

راهنمای کامل آزمون یوس ترکیه (YÖS) را در لینک زیر مطالعه نمایید.

آزمون Tomer

راهنمای کامل آزمون تومر ترکیه (TÖMER) را در لینک زیر مطالعه نمایید.