Skip to content

درباره ما

درباره ما

 

مرکز آموزشی ” نبولا آکادمی” با پشتوانه ی نیروی جوان و متخصص و با رویکردی صادقانه و اخلاق محور در راستای ارائه ی بهترین خدمات اموزشی در حوزه ی دوره های آمادگی YÖS  ( آزمون ورودی دانشجویان خارجی به دانشگاه های دولتی ترکیه ) و همچنین دوره های زبان های خارجی با محوریت زبان ترکی استانبولی در سال 2019 در ترکیه شروع به کار کرد. یکی از ویژگی های نبولا آکادمی، موقعیت جغرافیایی آن است؛  نبولا آکادمی در شهر بزرگ و زیبای استانبول واقع شده است!

هدف نبولا آکادمی، ارائه ی مشاوره ای تخصصی و اثربخش در کنار آموزش می باشد تا در نهایت دانش پذیر در بهترین رشته و دانشگاه با توجه به استعداد و توانایی هایش مشغول به تحصیل شود؛ هدف نبولا آکادمی در بخش آموزش زبان های خارجی، اموزش زبان با لهجه ای شیوا و کارآمد است؛ طوری که دانش آموز بتواند بعد از گذراندن دوره های زبان نبولا، 4 مهارت زبان را به راحتی به کار گیرد.

مرکز آموزشی نبولا آکادمی دارای دسترسی بسیار عالی از تمام مناطق شهر استانبول می باشد! منطقه ی مجیدیه کوی در شیشلی دارای امکانات حمل و نقل کامل از چهارسوی استانبول است.آموزش در نبولا آکادمی مطابق با استانداردها و روش ها و امکانات روز جهان ارائه می شود. نبولا آکادمی همچنین در پروسه اخذ پذیرش از دانشگاه های خصوصی ترکیه دانشجویان عزیز را تنها نمیگذارد، در کمترین زمان با بیشترین بورس در تمام رشته ها و مقاطع تحصیلات تکمیلی در کنار شما هستیم!در نبولا آکادمی نگران اسکان و اخذ اقامت ترکیه نباشید

خدمات ما

دوره های YÖS

آزمون تومر سطح زبان ترکی افراد را تعیین می‌ کند که برای ورود به دانشگاه‌های کشور ترکیه و یا ورود به مشاغل آن، متقاضیان باید این آزمون را با موفقیت پشت سر بگذارند. آزمون تومر جزء معتبر ترین آزمون های تعیین سطح زبان ترکی شناخته شده و همانند آزمون های تافل و آیلتس می باشد و از نظر اعتبار نیز در کشور ترکیه بسیار مهم است.

خدمات مشاوره ای

آزمون یوس YOS برای دانشجویانی است که می‌خواهند از دانشگاه‌های ترکیه پذیرش تحصیلی داشته باشند. در واقع شرط اصلی پذیرش شرکت در این آزمون و حد نصاب نمره آن می‌با‌شد. آزمون یوس تنها برای ورودی دانشگاه های ترکیه برگزار شده و مدرک آن به مدت دو سال اعتبار دارد. در آزمون یوس مهارت‌‌های پایه یادگیری و همچنین زبان ترکی سنجش می‌شود.

آزمون ست SAT

آزمون ست SAT هر ساله برای افرادی که مایلند در دانشگاه‌های ترکیه به تحصیل خود ادامه دهند، برگزار شده و برای دانشویانی مناسب است که می خواهند در دانشگاه‌های انگلیسی زبان کشور ترکیه به تحصیل بپردازند. برای این که محصل بتواند در آزمون ست ترکیه شرکت نماید، باید حتما 12 سال تحصیل خود را به پایان رسانده و مدرک آن را با نمره‌ای خوب دریافت کرده باشد.

آزمون آلس ALES

آزمون آلس ترکیه (ALES) یک آزمون طبقه بندی برای انتخاب و توزیع دانشجویان در دانشگاه های کشور ترکیه است. دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و یا دکترا را دارند، می بایست آزمون آلس ترکیه (ALES) و یا آزمون GRE (درصورتی که قصد ادامه تحصیل به زبان انگلیسی را دارند) را پشت سر بگذارند.  نتیجه آزمون عامل موثر در پذیرش است. 

رشته مورد علاقه خود را از رده پایین انتخاب کنید

medicine

پزشکی در ترکیه

dentistry

دندان پزشکی در ترکیه

pharmacy 1

داروسازی در ترکیه

nursing 2

پرستاری در ترکیه

تماس با ما

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

دانشگاه های که با ما همکاری می‌کنند

دانشگاه اسكودار
دانشگاه خصوصی با بورسیه
دانشگاه اوفوک
دانشگاه خصوصی با بورسیه
دانشگاه توروس
دانشگاه خصوصی با بورسیه
دانشگاه توب
دانشگاه خصوصی با بورسیه
دانشگاه خصوصی با بورسیه
دانشگاه پیری رئیس
دانشگاه خصوصی با بورسیه
دانشگاه تکنیک استیم
دانشگاه خصوصی با بورسیه
دانشگاه مف
دانشگاه خصوصی با بورسیه
دانشگاه كاورام
دانشگاه خصوصی با بورسیه

تماس با ما

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید