Skip to content

خدمات

خدمات

خدمات نبولا آکادمی

آزمون تومر TÖMER

آزمون تومر سطح زبان ترکی افراد را تعیین می‌ کند که برای ورود به دانشگاه‌های کشور ترکیه و یا ورود به مشاغل آن، متقاضیان باید این آزمون را با موفقیت پشت سر بگذارند. آزمون تومر جزء معتبر ترین آزمون های تعیین سطح زبان ترکی شناخته شده و همانند آزمون های تافل و آیلتس می باشد و از نظر اعتبار نیز در کشور ترکیه بسیار مهم است.

آزمون یوس YÖS

آزمون یوس YOS برای دانشجویانی است که می‌خواهند از دانشگاه‌های ترکیه پذیرش تحصیلی داشته باشند. در واقع شرط اصلی پذیرش شرکت در این آزمون و حد نصاب نمره آن می‌با‌شد. آزمون یوس تنها برای ورودی دانشگاه های ترکیه برگزار شده و مدرک آن به مدت دو سال اعتبار دارد. در آزمون یوس مهارت‌‌های پایه یادگیری و همچنین زبان ترکی سنجش می‌شود.

آزمون ست SAT

آزمون ست SAT هر ساله برای افرادی که مایلند در دانشگاه‌های ترکیه به تحصیل خود ادامه دهند، برگزار شده و برای دانشویانی مناسب است که می خواهند در دانشگاه‌های انگلیسی زبان کشور ترکیه به تحصیل بپردازند. برای این که محصل بتواند در آزمون ست ترکیه شرکت نماید، باید حتما 12 سال تحصیل خود را به پایان رسانده و مدرک آن را با نمره‌ای خوب دریافت کرده باشد.

آزمون آلس ALES

آزمون آلس ترکیه (ALES) یک آزمون طبقه بندی برای انتخاب و توزیع دانشجویان در دانشگاه های کشور ترکیه است. دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و یا دکترا را دارند، می بایست آزمون آلس ترکیه (ALES) و یا آزمون GRE (درصورتی که قصد ادامه تحصیل به زبان انگلیسی را دارند) را پشت سر بگذارند.  نتیجه آزمون عامل موثر در پذیرش است. 

مشاوره تحصیلی

مرکز آموزشی نبولا آکادمی با پشتوانه نیروی جوان و متخصص و با رویکردی صادقانه و اخلاق محور در راستای ارائه بهترین خدمات اموزشی در حوزه آزمون ورودی دانشجویان خارجی به دانشگاه های دولتی ترکیه ) و همچنین دوره های زبان های خارجی با محوریت زبان ترکی استانبولی آماده ارائه مشاوره لازم به شما دوستان عزیز می باشد.

دانشگاه‌ها

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است، و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز، و کاربردهای متنوع ب زیادی در شصت و سه درصد گذشته ا شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی، و ی موجودسا مورد استفاده قرار گیرد.