Skip to content

دوره آزمون یوس

دوره آزمون یوس

دوره آمادگی یوس ترکیه

افرادی که قصد ادامه تحصیل در کشور ترکیه را دارند،‌ به احتمال زیاد باید در یکی از آزمون‌های ورودی دانشگاه‌های ترکیه شرکت کنند. یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین این آزمون‌ها، آزمون یوس است. نبولا آکادمی با مجوز رسمی از وزارت آموزش و پرورش ترکیه اقدام به برگزاری دوره‌های یوس به صورت حضوری فقط در شهر استانبول و به صورت آنلاین با برخورداری از سیستم پیشرفته HD کرده است. 

نبولا آکادمی با بهره‌گیری از اساتید به نام ایرانی و ترکی در راستای موفقیت تحصیلی متقاضیان تمام تلاش خود را می‌کند و این مرکز بالای ۹۰ درصدی قبولی را در رزومه کاری خود دارد. 

آزمون یوس ترکیه دارای دو بخش اصلی ریاضی و هندسه و بخش فرعی سنجش سطح زبان است. 

هر ساله دوره آزمون یوس نبولا آکادمی از شهریور ماه آغاز می‌شود و دانش‌پذیران عزیز ۴ روز هفته و روزی ۳ ساعت در کلاس‌های مختلف یوس شرکت می‌کنند؛ مدت زمان دوره آمادگی آزمون یوس ترکیه در نبولا آکادمی ۹ ماه به طول می‌انجامد. 

همچنین یک روز در هفته هم دانش‌پذیران گرامی در کلاس زبان ترکی (تومر) شرکت می‌کنند. در نتیجه شرکت‌کنندگان در دوره‌های حضوری هر روز هفته از دوشنبه تا جمعه و اعضای آنلاین دوره روزی ۴ ساعت در کلاس‌های یوس و زبان ترکی شرکت می‌کنند، که این کلاسها در دو شیفت صبح و عصر برگزار می‌شوند. 

دوره آزمون یوس

در ضمن این موسسه آموزشی برای آمادگی بیشتر متقاضیان در ماه‌های نزدیک به آزمون اقدام به برگزاری کمپ تست می‌کند. برنامه کمپ از ساعت ۸ صبح تا ۱۱ شب برای دانش‌پذیران حضوری در محل آموزشگاه و به صورت آنلاین از طریق وبکم برای متقاضیان دوره آنلاین است. در این کمپ نبولا آکادمی اقدام به برگزاری آزمون و رفع اشکال آنی دانش‌آموزان می‌کند. همچنین آزمون‌های آزمایشی نبولا آکادمی توسط هوش مصنوعی طرح می‌شود، که بیشترین شباهت را به آزمون اصلی یوس دارد. 

برای اطلاع از هزینه دوره‌های مختلف حضوری، آنلاین و دوره‌های خصوصی با مشاورین ما در نبولا آکادمی در ارتباط باشید. 

تحصیل در ترکیه

ترکیه مقصد بسیاری از مهاجرین تحصیلی از ایران و دیگر کشورهای جهان بوده و رتبه بالایی در جذب دانشجویان بین الملل دارد. با کامل ترین راهنمای آشنایی و تحصیل در ترکیه با نبولا آکادمی همراه باشید.

فرم سینگل بلاگ

هنوز نظری داده نشده است.


دیدگاه خود را وارد کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *